Trasy rowerowe - Wakacje z rowerami

Wakacje z rowerem

Zapraszamy do Country Club Żywiec – wyjątkowego ośrodka położonego nieopodal Żywieckiego Parku Krajobrazowego. Nasz klub to nie tylko w pełni wyposażone, całoroczne domki turystyczne – to doskonała baza wypadowa na rowerowe wycieczki! Bezpośrednio w sąsiedztwie ośrodka znajduje się wiele tras prowadzących po całym rozległym obszarze Gminy Jeleśnia, aż na Słowację do Jeziora Orawskiego!

Aktywne wakacje z rowerami – wyrusz z rodziną na niezapomnianą przygodę!

Obszar, na którym zlokalizowane są ścieżki rowerowe, charakteryzuje się dużymi walorami przyrodniczymi i ciekawym ukształtowaniem terenu o zróżnicowaniu wysokościowym. Znajdują się tu bardzo dobrze oznakowane szlaki o różnym stopniu trudności – odpowiednią trasę znajdą tu zarówno rodziny z małymi dziećmi, górscy rowerzyści, jak i miłośnicy szybkiego kolarstwa oraz ekstremalnych wrażeń. Zachęcamy do zapoznania się z opisem ścieżek rowerowych: http://www.zywiec.powiat.pl/szlaki-rowerowe/szlaki-rowerowe-na-terenie-powiatu-zywieckiego.html 

Wypożycz rower elektryczny i bez zmęczenia zwiedzaj Beskidy

Specjalnie dla naszych Klientów nawiązaliśmy współpracę z wypożyczalnią rowerów elektrycznych. Nasi Klienci mogą wypożyczyć rowery korzystając z jednej z dwóch opcji do wyboru:

- 5% rabatu od cen cennikowych lub

- pakiet "min. 2 rowery na 4 dni - transport i odbiór rowerów gratis".

Dostępna flota rowerów pozwala na swobodne podróżowanie po górskich drogach. Nie jest to jednak sprzęt do skoków, ostrych zjazdów (downhill). Oferowana flota budowana jest w oparciu o ofertę polskich firm – Ecobike i Kross. Wyjątkiem są rowery dziecięce, których nie ma w ofercie polskich producentów. Tu postawiono na model firmy Cube.

Wyposażenie dodatkowe zwiększa możliwości wykorzystania rowerów przez rodziny. To foteliki rowerowe, przyczepki, bagażniki i sakwy, ale też nosidełka dziecięce.

 

Więcej szczegółów o dostępnych modelach rowerów i cenach znajdziecie Państwo na stronie: https://roweremwgory.pl/ 


▸ zarezerwuj
▸ zobacz wszystkie
▸ zobacz wszystkie
▸ zobacz wszystkie


Zadaj
pytanie

........

Jesteśmy do Twojej dyspozycji od Poniedziałku do Piątku w godz. 10:00 - 18:00. W trosce o bezpieczeństwo działamy zgodnie z przepisami RODO.

▸ napisz: rezerwacje@countryclub.pl
▸ zadzwoń: (+48) 606 600 888

▸ zarezerwuj

Formularz
kontaktowy


Twoja wiadomość*
Country Club Żywiec | ul. Kiełbasów 24, 34-340 Jeleśnia
---
Copyrights © 2020 | countryclub.pl