Trasy rowerowe

Wakacje z rowerem

Zapraszamy do Country Club Żywiec – wyjątkowego ośrodka położonego nieopodal Żywieckiego Parku Krajobrazowego. Nasz klub to nie tylko w pełni wyposażone, całoroczne domki turystyczne – to doskonała baza wypadowa na rowerowe wycieczki! Bezpośrednio w sąsiedztwie ośrodka znajduje się wiele tras prowadzących po całym rozległym obszarze Gminy Jeleśnia, aż na Słowację do Jeziora Orawskiego!

---

Aktywne wakacje z rowerami – wyrusz z rodziną na niezapomnianą przygodę!

Obszar, na którym zlokalizowane są ścieżki rowerowe, charakteryzuje się dużymi walorami przyrodniczymi i ciekawym ukształtowaniem terenu o zróżnicowaniu wysokościowym. Znajdują się tu bardzo dobrze oznakowane szlaki o różnym stopniu trudności – odpowiednią trasę znajdą tu zarówno rodziny z małymi dziećmi, górscy rowerzyści, jak i miłośnicy szybkiego kolarstwa oraz ekstremalnych wrażeń.

Zachęcamy do zapoznania się z opisem ścieżek rowerowych: http://www.zywiec.powiat.pl/szlaki-rowerowe/szlaki-rowerowe-na-terenie-powiatu-zywieckiego.html

 

Hotel Country Club Żywiec | countryclub.pl
Hotel Country Club Żywiec | countryclub.pl
Kontakt i rezerwacja

Najlepsze ceny zawsze na www.countryclub.pl.

Rezerwacje indywidualne i grupowe:Hotel Country Club Żywiec****
Solaris International Sp. z o.o.
ul. Kiełbasów 24, 34-340 Jeleśnia
Kom. +48 790 491 479
Tel. +48 33 432 24 32
rezerwacje@countryclub.pl 

 

W trosce o bezpieczeństwo Twoich danych osobowych działamy zgodnie z przepisami RODO.

Zapoznaj się z naszym Regulaminem rezerwacji.

 

Hotel Country Club Żywiec **** powstał w ramach realizacji pojektu pn. „Promowanie włączenia społecznego i aktywizacja społeczno-gospodarcza mieszkańców obszaru rewitalizowanego Gminy Jeleśnia poprzez rewitalizację byłego Ośrodka Wypoczynkowego „Lusia” w Jeleśni z  przeznaczeniem na Centrum Zdrowych Innowacji.”


 

 

Country ClubZarezerwuj online
-
Hotel Country Club Żywiec**** | ul. Kiełbasów 24, 34-340 Jeleśnia
Copyrights © | countryclub.pl