Hotel Country Club Żywiec | countryclub.pl
Hotel Country Club Żywiec | countryclub.pl

Domki dla grup w górach

Wypad ze znajomymi, integracja pracownicza lub Zielona Szkoła — wszystkie te wydarzenia wymagają odpowiednio dostosowanych obiektów turystycznych. Domki dla grup położone w malowniczych Beskidach to doskonała baza wypadowa na atrakcyjne szlaki oraz miejsce, które zagwarantuje Gościom wypoczynek w niezwykle komfortowych warunkach. Niezapomniane wrażenia i moc wspomnień gwarantuje nie tylko położenie naszego ośrodka, ale także możliwość zorganizowania świetnego wypadu w góry większą grupą.

Domek dla grupy zorganizowanej w Żywcu

Country Club Żywiec oferuje wiele atrakcji grupom zorganizowanym na terenie ośrodka oraz w najbliższej okolicy. Możesz wykorzystać czas aktywnie grając ze znajomymi w tenisa ziemnego lub sporty drużynowe na naszym uniwersalnym boisku, a wieczorem zjeść wspólny posiłek na świeżym powietrzu dzięki doskonale wyposażonej wiacie grillowej mogącej pomieścić nawet kilkanaście osób. W jednym domku dla grup może wygodnie nocować siedmioro Gości, a do dyspozycji wczasowiczów przygotowaliśmy zadbane aneksy kuchenne w każdym budynku. Pobyt w górach może być niesamowitą przygodą nawet w przypadku niepogody — wszystko dzięki zadbanej posesji, na której znajduje się wiele atrakcji.

Noclegi dla grup — Beskidy

Na naszych Gości czeka 10 komfortowych domków całorocznych umożliwiających zakwaterowanie do 7 osób. Noclegi dla grup w Żywcu cieszą się wysoką popularnością wśród turystów, dzięki wygodnej lokalizacji oraz bliskości najważniejszych szlaków turystycznych Beskidów. Bezpośrednio z ośrodka Country Club Żywiec wyjdziesz na szlak prowadzący przez Żywiecki Park Krajobrazowy, a niemal tuż przy domkach, bo jedynie 150 metrów od naszej siedziby, płynie górska rzeka, której brzeg idealnie nadaje się do plażowania. To także doskoła przystań dla grup kochających rowery — obok zaczyna się malownicza trasa rowerowa Gminy Jeleśnia.

Noclegi dla grup — Żywiec

Samo miasto oferuje turystom wiele atrakcji. Będąc na miejscu warto zapoznać się z historią wspaniałego zespołu zamkowo-parkowego, zwiedzić Muzeum Browaru Żywiec, które należy na Szlaku Zabytków Techniki Województwa Śląskiego. Na miłośników sztuki sakralnej czeka wiele zabytkowych kościołów, między innymi słynna konkatedra Narodzenia NMP. Noclegi dla grup w Żywcu to dokonała okazja do odwiedzenia jednego z najpopularniejszych śląskich miast położonych w otoczeniu pięknych okoliczności przyrody. Widok na Beskidy, dostępność szlaków, a także doskonałe połączenie z innymi turystycznymi miejscowościami sprawia, że wakacje w tym miejscu zawsze należą do udanych.

Jeśli szukasz domków dla grup w górach wybierz Country Club Żywiec! Zachęcamy do rezerwacji noclegów. W przypadku dłuższych wakacji oferujemy ciekawe rabaty.Przejdź do kontaktu
-
Hotel Country Club Żywiec**** | ul. Kiełbasów 24, 34-340 Jeleśnia
Copyrights © | countryclub.pl